Mapa on es celebra: http://goo.gl/ajucs

Campionats de Catalunya Universitaris dissabte 22 de febrer

Descarregar horaris dels partits

Lliga Women / Open dissabte 22 de febrer

Descarregar horaris dels partits

LLiga COED diumenge 23 de febrer

Descarregar horaris dels partits

Lliga COED

1a divisió:

1. Bravas Y
2. Winds 'n Roses
3. Sharks
4. Murciélagos
5. Disctèrics
 

Bravas Y - Disctèrics 13 - 4
Murciélagos - Sharks 8 - 10
Winds 'n Roses - Sharks 7 - 3
Disctèrics - Murciélagos 7 - 12
Winds 'n Roses - Murciélagos 12 - 7
Sharks - Bravas Y 8 - 11
Winds 'n Roses - Disctèrics 7 - 6
Murciélagos - Bravas Y 4 - 13
Sharks - Disctèrics 8 - 6
Winds 'n Roses - Bravas Y 11 - 12

Esperit 1a div:

Equipo
1.Con.
2.Falt.
3.Imp.
4.Act.
5.Comp.
Tot.
Bravas Y 2.00 1.75 2.00 1.75 1.75 9.25
Winds 'n Roses 2.50 2.00 2.75 2.75 2.00 12.00
Murciélagos 2.00 2.00 2.00 2.75 2.00 10.75
Sharks 1.75 1.75 2.00 2.75 2.25 10.50
Disctèrics 2.00 2.00 1.75 2.75 2.00 10.50

2a divisió:

1. Bravas X
2. Free's by 66
3. Mifune
4. Peixets
5. Isards (open)
(Bolskandisc)
 
Peixets - Mifune 4 - 12
Bravas X - Bolskandisc 10 - 4
Isards - Free's by 66 3 - 7
Bravas X - Isards 13 - 2
Bolskandisc - Peixets 8 - 9
Mifune - Free's by 66 3 - 12
Bolskandisc - Mifune 13 - 1
Bravas X - Free's by 66 10 - 6
Isards - Peixets 4 - 7
Bolskandisc - Isards13 - 3
Peixets - Free's by 66 4 - 6
Bravas X - Mifune 13 - 0
Isards - Mifune 9 - 3
Peixets - Bravas X 5 - 9
Free's by 66 - Bolskandisc 5 - 4

Esperit 2a div:

Equipo
1.Con.
2.Falt.
3.Imp.
4.Act.
5.Comp.
Tot.
Peixets 2.20 2.20 2.00 2.40 2.00 10.80
Mifune 1.40 2.20 2.20 2.60 2.20 10.60
Isards 1.80 2.40 2.40 2.60 2.00 11.20
Free's by 66 1.80 2.00 2.20 2.40 1.80 10.20
Bravas X 2.20 1.80 2.00 2.00 2.00 10.00
Bolskandisc 1.80 2.20 2.40 2.80 2.00 11.20

3a divisió

1. Tookadisc
2. Mamadiadors 1
3. Bravas Z
4. Barbaros
5. Esperit Vallès
6. Mamadiadors 2 (open)
7. Marracos (open)
8. Esperit Toshiro (open)
 
 
Tookadisc - Esperit Vallès 10 - 3
Barbaros - Mamadiadors 2 9 - 7
Mamadiadors 1 - Esperit Toshiro 13 - 0
Tookadisc - Mamadiadors 2 9 - 5
Marracos - Bravas Z 3 - 11
Barbaros - Esperit Vallès 13 - 2
Marracos - Esperit Toshiro 7 - 5
Mamadiadors 1 - Bravas Z 13 - 3
Tookadisc - Barbaros 9 - 2
Mamadiadors 1 - Marracos 13 - 0
Esperit Vallès - Mamadiadors 2 1 - 12
Bravas Z - Esperit Toshiro 12 - 3
Esperit Vallès - Esperit Toshiro 4 - 7
Marracos - Mamadiadors 2
Bravas Z - Barbaros 13 - 0
Tookadisc - Mamadiadors 1 6 - 4

Esperit 3a div:

Equipo
1.Con.
2.Falt.
3.Imp.
4.Act.
5.Comp.
Tot.
Tookadisc 3.00 2.25 2.00 2.25 2.25 11.75
Marracos 2.00 2.50 2.00 2.25 2.00 10.75
Mamadiadors 2 1.50 1.75 2.25 1.75 1.50 8.75
Mamadiadors 1 1.75 2.00 1.75 1.50 2.00 9.00
Esperit Vallès 1.50 2.50 2.75 3.00 2.00 11.75
Esperit Toshiro 1.25 2.50 2.75 2.50 2.00 11.00
Bravas Z 2.00 1.00 1.50 1.75 1.25 7.50
Barbaros 1.75 2.00 2.75 2.25 2.00 10.75

Lliga Women

Classificació

1. Cremas Y
2. Cremas X
3. Piranyes
4. Barbaras
5. Murciélagas

Resultats

Cremas X - Cremas Y 4 - 6
Piranyes - Barbaras 12 - 0
Cremas Y - Murciélagas 8 - 0
Cremas X - Barbaras 8 - 0
Cremas X - Murciélagas 10 - 1
Cremas Y - Piranyes 9 - 6
Cremas X - Piranyes 6 - 5
Murciélagas - Barbaras 4 - 6
Barbaras - Cremas Y 1 - 9
Piranyes - Murciélagas 10 - 4

Esperit

Equip
1.Con.
2.Falt.
3.Imp.
4.Act.
5.Comp.
Tot.
Piranyes 2.50 2.00 2.00 2.00 2.00 10.50
Murciélagas 1.50 1.50 2.00 2.75 1.75 9.50
Cremas Y 2.75 2.00 2.00 2.00 2.00 10.75
Cremas X 2.50 1.75 2.00 2.00 2.00 10.25
Barbaras 1.25 2.00 2.00 2.50 1.75 9.50

Lliga Open

Classificació

1. Bravas
2. Taurons
3. Mamadiadors
4. Barbaros

Resultats

Bravas - Mamadiadors 13 - 4
Taurons - Barbaros 12 - 4
Bravas - Barbaros 11 - 5
Taurons - Mamadiadors 13 - 7
Bravas - Taurons 8 - 6
Barbaros - Mamadiadors 7 - 10

Esperit

Equip
1.Con.
2.Falt.
3.Imp.
4.Act.
5.Comp.
Tot.
Taurons 2.33 1.67 2.00 2.33 2.00 10.33
Mamadiadors 2.00 2.33 2.00 2.33 1.67 10.33
Bravas 2.33 1.33 2.00 1.67 2.00 9.33
Barbaros 2.00 2.33 2.33 2.33 2.00 11.00

 

Lliga Catalana Ultimate

Calendari

Sense events

Classificació Final Platja 2018

  • 1a Divisió

1. Sharks
2. Peixets Ocean
3. Bravas G
4. Disctèrics
5. Bravas Y
6. Salty
7. Mamadiadors
8. Esperit Black

  • 2a Divisió

1. Pink Powa
2. Peixets River
3. M&Ms
4. Red Squirrels
5. NeoSharks
6. Green Squirrels
7. Esperit White
8. Peixets Lake
9. Bravas R
10. Esperit Grey

Classificació Final Gespa 2019

  • Divisió

1. Sharks
2. Disctèrics
3. Peixets Ocean
4. Salty
5. Mamadiadors
6. Flying Squirrels Green
7. M&Ms
8. Pink Powa
9. Esperit Black
10. Peixets River
11. Mamadiadors
12. Bravas
13. Flying Squirrels Red
14. Tookadisc

Aquest lloc web utilitza galetes per tal de millorar la teva experiència. Suposem que hi estàs d'acord, però pots tancar ara la pàgina si ho desitges.