Lliga COED

Classificació General

    Jornada 1 Jornada 2 Jornada 3 Jornada 4 Jornada 5 Jornada 6  
    Castelldefels Tarragona Elne Celrà Empuriabrava Vallès TOTAL
1 Bravas Y 25 25 25 25 18 21 139
2 Bravas X 14 18 18 15 21 25 111
3 Disctèrics 15 14 15 14 15 18 91
4 Peixets 11 12 21 16 13 16 89
5 Mamadiadors 8 9 16 21 14 15 83
6 Sharks 18 16   12 16 14 76
7 Mifune 12 13 13 10 9 12 69
8 Winds 'n Roses 21 21     25   67
9 Free's by 66 13 10 14 18 10   65
10 Mamadeta 4 5 11 11 8 13 52
11 Esperit Vallès 5 7 10 11 4 11 48
12 Isards 10 8 12   7 9 46
13 Tookadisc 9 11   13 11   44
14 Murciélagos 16 15     12   43
15 Marracos 3 6     6 10 25
16 Bravas Z 7 4         11
17 Esperit Toshiro 2 3     5   10
18 Barbaros 6           6

Classificació PLATJA

    Jornada 1 Jornada 2 Jornada 5 TOTAL
1 Bravas Y 25 25 18 68
2 Winds 'n Roses 21 21 25 67
3 Bravas X 14 18 21 53
4 Sharks 18 16 16 50
5 Disctèrics 15 14 15 44
6 Murciélagos 16 15 12 43
7 Peixets 11 12 13 36
8 Mifune 12 13 9 34
9 Free's by 66 13 10 10 33
10 Tookadisc 9 11 11 31
10 Mamadiadors 8 9 14 31
12 Isards 10 8 7 25
13 Mamadeta 4 5 8 17
14 Esperit Vallès 5 7 4 16
15 Marracos 3 6 6 15
16 Bravas Z 7 4   11
17 Esperit Toshiro 2 3 5 10
18 Barbaros 6     6

Classificació GESPA

    Jornada 3 Jornada 4 Jornada 6 TOTAL
1 Bravas Y 25 25 21 71
2 Bravas X 18 15 25 58
3 Peixets 21 16 16 53
4 Mamadiadors 16 21 15 52
5 Disctèrics 15 14 18 47
6 Mifune 13 10 12 35
6 Mamadeta 11 11 13 35
8 Free's by 66 14 18 0 32
8 Esperit Vallès 10 11 11 32
10 Sharks   12 14 26
11 Isards 12   9 21
12 Tookadisc   13 0 13
13 Marracos     10 10

Esperit

Puntuació global(suma jornades)
1 Mifune 67,1 (6)
2 Esperit Vallès 65,9 (6)
3 Disctèrics 64,5 (6)
4 Peixets 64,1 (6)
5 Bravas X 59,8 (6)
6 Bravas Y 58,3 (6)
7 Mamadeta 58,0 (6)
8 Isards 54,0 (5)
9 Mamadiadors 53,3 (6)
10 Free's by 66 52,2 (5)
11 Sharks 51,8 (5)
12 Tookadisc 44,3 (4)
13 Marracos 41,8 (4)
14 Winds 'n Roses 33,0 (3)
15 Murciélagos 32,0 (3)
16 Esperit Toshiro 31,6 (3)
17 Bravas Z 17,5 (2)
18 Bolskandisc 11,2 (1)
19 Barbaros 10,8 (1)

Lliga WOMEN

Classificació

    Jornada 1
1 Cremas Y 25
2 Cremas X 21
3 Piranyes 18
4 Barbaras 16
5 Murciélagas 15

Lliga OPEN

Classificació

1 Bravas 25
2 Taurons 21
3 Mamadiadors 18
4 Barbaros 16

 

 

Lliga Catalana Ultimate

Calendari

Sense events

Classificació Final Platja 2018

  • 1a Divisió

1. Sharks
2. Peixets Ocean
3. Bravas G
4. Disctèrics
5. Bravas Y
6. Salty
7. Mamadiadors
8. Esperit Black

  • 2a Divisió

1. Pink Powa
2. Peixets River
3. M&Ms
4. Red Squirrels
5. NeoSharks
6. Green Squirrels
7. Esperit White
8. Peixets Lake
9. Bravas R
10. Esperit Grey

Classificació Final Gespa 2019

  • Divisió

1. Sharks
2. Disctèrics
3. Peixets Ocean
4. Salty
5. Mamadiadors
6. Flying Squirrels Green
7. M&Ms
8. Pink Powa
9. Esperit Black
10. Peixets River
11. Mamadiadors
12. Bravas
13. Flying Squirrels Red
14. Tookadisc

Aquest lloc web utilitza galetes per tal de millorar la teva experiència. Suposem que hi estàs d'acord, però pots tancar ara la pàgina si ho desitges.