Classificació

  Classificació DIVISIÓ        
    victories derrotes P. Favor P. Contra Diferencia Observacions
1 Winds n' Roses 3 1 37 32 +5  
2 Bravas X 3 1 38 38 0  
3 Bravas Y 2 2 40 31 +9  
4 Sharks 1 3 34 37 -3  
5 Disctèrics 1 3 27 38 -11  
               
               
               
               
  Classificació DIVISIÓ        
    victories derrotes P. Favor P. Contra Diferencia Observacions
1 Mamadiadors 3 1 37 20 +17  
2 Peixets 2 2 31 28 +3  
3 Murcielagos 1 3 31 33 -2  
4 Tookadisc 1 3 19 42 -23  
5 Free's by 66 * 3 1 31 26 +5 OPEN
               
               
               
               
  Classificació DIVISIÓ        
    victories derrotes P. Favor P. Contra Diferencia Observacions
1 Mifune 5 0 36 22 +14  
2 Mamadeta 3 2 25 19 +6  
3 Isards 2 3 22 24 -2  
4 Marracos 1 4 18 31 -13  
5 E. Toshiro * 2 3 24 23 +1 OPEN
6 E. Vallés * 2 3 20 26 -6 OPEN
 
* En la classificació de la jornada primer es classifiquen els equips coed i posteriorment els equips open.

Resultats

1ª DIVISIÓ              
               
  Winds n' Roses Disctèrics Sharks Bravas X Bravas Y P.Favor  
Winds n' Roses   8 9 10 10 37  
Disctèrics 10   6 8 3 27  
Sharks 7 10   10 7 34  
Bravas X 7 9 11   11 38  
Bravas Y 8 11 11 10   40  
P. Contra 32 38 37 38 31    
               
               
2ª DIVISIÓ              
               
  Mamadiadors Murciélagos Tookadisc Peixets Free's By 66 P.Favor  
Mamadiadors   11 6 11 9 37  
Murciélagos 6   13 7 5 31  
Tookadisc 7 5   1 6 19  
Peixets 2 10 13   6 31  
Free's By 66 5 7 10 9   31  
P.Contra 20 33 42 28 26    
               
               
3ª DIVISIÓ              
               
  Mifune Isards E. Toshiro E. Vallés Marracos Mamadeta P. Favor
Mifune   5 8 7 9 7 36
Isards 4   6 4 7 1 22
E. Toshiro 5 5   6 3 5 24
E. Vallés 5 6 2   5 2 20
Marracos 2 4 4 4   4 18
Mamadeta 6 4 3 5 7   25
P. Contra 22 24 23 26 31 19  

Esperit de Joc

1ª DIVISIÓ 1. 2. 3. 4. 5.    
            TOTAL REBUT TOTAL DONAT
Winds n' Roses 11 10 12 11   11 11'25
Disctèrics 11 10 11 10   10'5 10
Bravas X 12 10 9 10   10'25 10
Sharks 11 10 9 10   10 10
Bravas Y 11 9 11 8   9'75 10'25
               
2ª DIVISIÓ              
               
Murciélagos 12 11 11 11   11'25 11
Tookadisc 11 11 10 13   11'25 9'5
Peixets 11 11 10 11   10'75 11
Free's By 66 12 11 8 10   10'25 10'75
Mamadiadors 10 9 11 10   10 11'25
               
3ª DIVISIÓ              
               
Mifune 11 14 14 11 10 12 10
Isards 12 9 10 11 11 10'6 9'8
Esperit Toshiro 10 12 11 10 10 10'6 10'4
Esperit Vallés 9 11 11 11 11 10'6 12
Marracos 9 11 10 12 10 10'4 10'6
Mamadeta 10 11 9 9 11 10 11'4

 

Lliga Catalana Ultimate

Calendari

Sense events

Classificació Final Platja 2018

  • 1a Divisió

1. Sharks
2. Peixets Ocean
3. Bravas G
4. Disctèrics
5. Bravas Y
6. Salty
7. Mamadiadors
8. Esperit Black

  • 2a Divisió

1. Pink Powa
2. Peixets River
3. M&Ms
4. Red Squirrels
5. NeoSharks
6. Green Squirrels
7. Esperit White
8. Peixets Lake
9. Bravas R
10. Esperit Grey

Classificació Final Gespa 2019

  • Divisió

1. Sharks
2. Disctèrics
3. Peixets Ocean
4. Salty
5. Mamadiadors
6. Flying Squirrels Green
7. M&Ms
8. Pink Powa
9. Esperit Black
10. Peixets River
11. Mamadiadors
12. Bravas
13. Flying Squirrels Red
14. Tookadisc

Aquest lloc web utilitza galetes per tal de millorar la teva experiència. Suposem que hi estàs d'acord, però pots tancar ara la pàgina si ho desitges.