1ª Divisió

Classificació

1 Bravas X
2 Bravas Y
3 Disctèrics
4 Peixets
5 Mamadiadors

Resultats

Disctèrics Peixets 7 4
Bravas X Bravas Y 11 10
Bravas X Disctèrics 11 6
Mamadiadors Bravas Y 5 9
Mamadiadors Peixets 6 10
Disctèrics Bravas Y 7 8
Bravas X Peixets 13 4
Mamadiadors Disctèrics 7 8
Peixets Bravas Y 3 9
Bravas X Mamadiadors 12 6

2ª Divisió

Classificació

1 Sharks
2 Mamadeta
3 Mifune
4 Esp. Vallès
5 Marracos (OPEN)
6 Isards (OPEN)

Resultats

Sharks Isards 9 1
Mifune Esp. Vallès 8 1
Sharks Marracos 10 2
Mamadeta Isards 8 7
Mifune Mamadeta 7 6
Esp. Vallès Marracos 3 9
Sharks Mamadeta 8 3
Mifune Marracos 5 7
Esp. Vallès Isards 5 3
Sharks Esp. Vallès 13 1
Mifune Isards 4 6
Mamadeta Marracos 8 6
Marracos Isards 8 7
Esp. Vallès Mamadeta 4 7
Sharks Mifune 13 1

Divisió Sub-16

Classificació

1 Sharks Jr.
2 INS La Mallola
3 Sub 16 Vallès
4 Torredembarra

Resultats

Sharks Jr. Sub 16 Vallès 13 4
Torredembarra INS La Mallola 6 9
Sharks Jr. Torredembarra 1 0
INS La Mallola Sub 16 Vallès 7 6
Sharks Jr. INS La Mallola 13 6
Sub 16 Vallès Torredembarra 10 3

Esperit

1ª divisió

  Bravas X Disctèrics Mamadiadors Peixets Bravas Y
Regles 2 1,75 2 2 2
Faltes 2 2 1,75 2 1,5
Imparcialitat 2,25 2,25 2 2 2
Actitud positiva 2,25 2,25 2 2,25 1,5
Comunicació 2,25 2 2,25 1,75 1,75
  10,75 10,25 10 10 8,75

2ª divisió

  Sharks Esp. Vallès Mifune Mamadeta Marracos Isards
Regles 2,4 2 2 1,8 1,8 2,2
Faltes 2 2 2 2 2 2
Imparcialitat 2 2,4 2 2,2 2,2 2,2
Actitud positiva 2,2 2 2,2 2,4 2,6 1,8
Comunicació 2,4 2,4 2,4 2,2 2 2
  11 10,8 10,6 10,6 10,6 10,2

Sub-16

  Sharks Jr. Sub16 Vallès INS La Mallola Torredembarra
Faltes 2,67 2,67 2,33 1,5
Relació companys 3,67 3,00 1,33 1
Relació adversaris 3,67 2,67 1,67 1,5
Contacte físic 2,67 2,33 1,33 2,5
Impressió general 2,67 2,67 2,33 1,5
  15,33 13,33 9,00 8

 

Lliga Catalana Ultimate

Calendari

Sense events

Classificació Final Platja 2018

  • 1a Divisió

1. Sharks
2. Peixets Ocean
3. Bravas G
4. Disctèrics
5. Bravas Y
6. Salty
7. Mamadiadors
8. Esperit Black

  • 2a Divisió

1. Pink Powa
2. Peixets River
3. M&Ms
4. Red Squirrels
5. NeoSharks
6. Green Squirrels
7. Esperit White
8. Peixets Lake
9. Bravas R
10. Esperit Grey

Classificació Final Gespa 2019

  • Divisió

1. Sharks
2. Disctèrics
3. Peixets Ocean
4. Salty
5. Mamadiadors
6. Flying Squirrels Green
7. M&Ms
8. Pink Powa
9. Esperit Black
10. Peixets River
11. Mamadiadors
12. Bravas
13. Flying Squirrels Red
14. Tookadisc

Aquest lloc web utilitza galetes per tal de millorar la teva experiència. Suposem que hi estàs d'acord, però pots tancar ara la pàgina si ho desitges.