El passat diumenge 27 de desembre, en plena crema de torrons, es va celebrar la Copa Catalunya Indoor I de la mà de Esperit Ultimate Club juntament amb l'Associació Viu-la.

Deu equips van aportar esperit i nivell de joc a parts iguals al Pavelló Can Balsach de Sabadell.

Els guanyadors del torneig solidari van ser els Mamadiadors de Tarragona i el premi a l'SOTG se'l va endur Esperit Vermell.

Ja estan obertes les inscripcions per la quarta edició del Campi Qui Pugui.

Es disputarà a la platja de Castelldefels el diumenge 21 de febrer, no hi pots faltar!!!

Tens tota la informació a la seva pàgina de Facebook.

I si et vols apuntar aquí trobaràs el formulari per fer-ho.

Aquí podràs veure la Llista d'equips inscrits 

 

Un dels tornejos més veterans del nostre país, aquest any serà la seva dotzena edició, es disputarà entre els dies 19, 20 i 21 de març.

Actualment es troba en procés d'inscripció d'equips. Com sempre serà una gran oportunitat de gaudir de bon Beach Ultimate a la Platja Gran de Lloret de Mar amb equips arribats de tota Europa.

Trobaràs tota la informació a la seva web o a la pàgina de Facebook.

Aquí teniu els resultats finals del la cinquena edició del Calafell Arena, el torneig mixed de beach Ultimate organitzat pels Peixets de Barcelona.

SOTG winner - Mifune / Extra Virgen / Karl

1º - LOVE (World)

2º - LOS PIMIENTOS DEL PADRÓN (FR)

3º - MURCIÉLAGOS (ES/Valencia )

4º - LISBOA ULTIMATE CLUB (PT)

5º - BOLSK&TÈRICS (ES/Girona-Huesca)

6º - BRAVAS (ES/Barcelona)

7º - EXTRA VIRGEN (ES/Andalucia)

8º - Free's by 66 (FR/Perpignan)

9º - KARL (DE)

10º - ALPHABET SOUP (UK)

11º - SAFARI (ES/Santander-Barcelona)

12º - BABEL (Nauru)

13º - DON DIABL@S (MX)

14º - BIRMINGHAM ULTIMATE (UK)

15º - PEIXETS (ES/Barcelona)

16º - ARS LUDENDI (DE)

17º - ICHNOS FLYING DISC (IT)

18º - MIFUNE (ES/Terrassa)

Categoria Femenina

Red Dragons

Esperit

Golden Girls

Categoria Oberta

Murciélagos

Esperit

Amigos empollones de Litus

 

 Lliga Catalana Ultimate

Calendari

Sense events

Classificació Final Platja 2018

  • 1a Divisió

1. Sharks
2. Peixets Ocean
3. Bravas G
4. Disctèrics
5. Bravas Y
6. Salty
7. Mamadiadors
8. Esperit Black

  • 2a Divisió

1. Pink Powa
2. Peixets River
3. M&Ms
4. Red Squirrels
5. NeoSharks
6. Green Squirrels
7. Esperit White
8. Peixets Lake
9. Bravas R
10. Esperit Grey

Classificació Final Gespa 2019

  • Divisió

1. Sharks
2. Disctèrics
3. Peixets Ocean
4. Salty
5. Mamadiadors
6. Flying Squirrels Green
7. M&Ms
8. Pink Powa
9. Esperit Black
10. Peixets River
11. Mamadiadors
12. Bravas
13. Flying Squirrels Red
14. Tookadisc

Aquest lloc web utilitza galetes per tal de millorar la teva experiència. Suposem que hi estàs d'acord, però pots tancar ara la pàgina si ho desitges.